Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/22425/withloveandchilli_com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Že z letů ČSA zmizelo občerstvení zdarma mě nijak netrápí. Hotovky od Hrocha měly tuze bídnou pověst a
sladké tyčinky by možná zachránily od smrti hladem zasypané horníky, ale v normálním stavu se jíst nedaly.

Tak vedení ČSA rozhodlo, že žádné jídlo ani pití zdarma už nebude. Kdo bude mít hlad, tak si něco koupí. Proč ne? Třeba British Airways udělaly stejný krok a cestujícím nabídly čerstvé sendviče značky Marks & Spencer ve velmi slušných cenách od tří do pěti liber.

A teď z roviny teorie do praxe. Před pár dny jsem letěl do Milána. V šest hodin ráno jsem byl na letišti, v půl sedmé nastupoval do letadla. A těšil se, jak si ve vzduchu otevřu noviny a přitom posnídám. Jenže nebylo co.

Na menu sice inzerovali čerstvou bagetu se sýrem a šunkou za čtyři eura, ale když jsem o ni požádal letušku, odvětila mi, že na tomhle letu žádné bagety nemají? Ale klidně si mohu vybrat něco jiného.

Co bych si jenom dal? Plechovku chlazeného piva? Nebo panáka vodky? A k tomu pytlík oříšků, případně deset deka gumových medvídků haribo? Nakonec, vždyť hlad je jen špatně maskovaná žízeň. A na tu jsou ve vzduchu vždy připraveni. I v sedm ráno.