Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/22425/withloveandchilli_com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Kavárnu zasvěcenou Pěně dní Borise Viana sice ještě nemáme, ale tuto historickou nespravedlnost zatím příjemně zamázne rozkošná brněnská kavárna V Melounovém cukru. Podnik jako stvořený pro líné sobotní dopoledne.

Pokud si to chcete maximálně užít, ulítlou knihu Richarda Brautigana si vezměte určitě sebou, zvlášť pokud jste jí ještě nečetli… Vždycky jsem si přál, aby mého otce sežral tygr. Nebo aspoň kousnul.

Baví mě jejich kreativní kávy, včetně originální prezentace. Zkuste Lemura se závazky, tedy espresso s kokosovým mlékem, pomerančovým likérem a pomerančovou kůrou, ochutnejte i Babiččinu paruku, tedy espresso se smetanou, třešňovým likérem a horkou čokoládou, korunované načechranou cukrovou vatou.

Pokud se chcete probrat, nakopne vás limonáda z espressa, toniku a borůvkového pyré, sběratele netradičních cheesecaků potěší banánová či levandulová verze. Pokud máte pro strach uděláno, čeká tu na vás dortík z piva Guinness ochucený malinovým mascarpone. Až se příště narodím, asi budu Brňákem.