Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/22425/withloveandchilli_com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Spousta lidí se mě stále ptá, jak je možné, že zůstávám hubený, když pořád něco baštím. Jako zrovna nedávno, to jsem hodnotil nejlepší brněnské restaurace a během jediného víkendu jsem spořádal deset tříchodových menu. Takže…

Odpověď je jednoduchá. Už před lety jsem objevil zázračnou dietu, kterou držím každé jaro, zhruba od začátku dubna do půlky června. Jenom letos ji budu muset kvůli tomu půstu přesunout na podzim. Dietě se říká mahi-mahi.

Nic..? Není divu, že jste o ní neslyšeli, neboť jednak je na rozdíl od ostatních diet nečekaně účinná a za druhé to není tahák na peníze, nikdo si na ní nenamastí kapsu, takže není moc důvodů o ní psát.

Dieta mahi-mahi spočívá v tom, že 76 dní nejíte nic jiného, než jednu mořskou rybu denně, ideálně právě rybku mahi-mahi, tedy jinými slovy dorádu. Na velikosti nezáleží. A k tomu pijete pouze lehce osolenou vodu.

Účinky jsou fantastické, neboť po deseti týdnech shodíte zhruba třetinu váhy, takže se dostanete do oblečení, které jste nosili na střední. Navíc bez jakékoliv fyzické aktivity. Nevěříte..? Vše je ověřeno na vlastní kůži už tvůrcem diety.

Tím je americký mořeplavec Steven Callahan, který ztroskotal v Atlantiku a 76 dnů strávil na záchranném voru, přičemž jedl pouze dorády a pil dešťovou vodu s smíchanou s mořskou vodou. A když ho kdesi v Karibiku zachránili, vážil o třetinu míň.