Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/22425/withloveandchilli_com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

# Rybí bistro co hledá jméno # Kokořínský důl je nejlepší # Kluk z mlynářské rodiny vždy potěší. Klidně pojďme soutěžit o kreativní hashtagy, ale jedno je jasné. V Kokořínském dole září rybí hvězda.

Určeno všem výletníkům a hlavně cyklistům. Zastávka v rybárně u starého mlýna u Kučerů v Kokořínském dole nikdy nezklame. Obvykle je v nabídce několik druhů živých ryb – včera měli štiky, sumce, úhoře, jesetery, lososovité pstruhy.

Vyberete si rybu, kterou hned zabijí, hodí na gril a za čtvrt hodiny můžete jíst. Za ochutnání ovšem stojí i čerstvě uzené ryby, obvykle připravené den dopředu v malé domácí udírně. Na bukovém dřevě, provoněné třešní a bylinkami.

Zatímco mnohé české restaurace stále nabízejí pstruhy z mrazáku, tady dostanete absolutně čerstvou rybu, klidně se sklenkou moselského ryzlinku. Obvykle si dám uzenou rybku k obědu a kilovou štiku si nechám zabít, vykuchat a zabalit sebou. Skvělé místo.