Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/22425/withloveandchilli_com/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

 Než línou a chlupatou pandu za mřížemi pražské ZOO, to raději čilou a svobodnou pandu nabitou energií, která se usadila v malém pokoji bez oken v Husově ulici.

Celým jménem se jmenuje Super Panda Cirkus a jejími tvůrci jsou kamarádi s krycím jménem turbomošt, ti co v Brně otevřeli Bar, který neexistuje a nově Čtyři pokoje. Ale Panda je stejně nejlepší.

Už samotný příchod jitří emoce. Žádný název, jen nenápadné dveře se zvonkem. Kdo to nezná, ten to mine. Když zazvoníte, obvykle vám řeknou, že mají zrovna plno. Tak to zkuste jindy. Hra začíná…

Když se zadaří, odvedou vás do místnosti s neskutečně hustou atmosférou. Barmani v uniformách, království barev a nápadů. Vzápětí před vámi přistane deska s Hurvínkem, Kachničkou či Supermanem. To je menu, z něhož si vybíráte drink.

Volíte podle emocí, podle archetypů. Je vám blízký Milenec nebo Klaun? Neviňátko nebo Hrdina? Láká vás Průzkumník či Šaman. Nebo chcete pít jako Kdokoliv?

Drinky jsou skvěle namíchané, bláznivé, autorské. U některých se ve sklenici škvaří slanina, jiné se podávají s nanukem. A další vám zase nalijí do kelímku s lebkou. Třeba jako ten můj – namíchaný z rumu, mezcalu a pistáciové zmrzliny. Prostě hurá!